Live & Learn | Джерело вашого саморизвитку

Вхід

увійти реєстрація

Реєстрація

Не поспішайте з висновками

Молодий чоловік, років 15-ти увійшов в автобус. Хлопчик був шалено щасливий, що в ньому нікого не виявилося, автобус порожній, сідай куди хочеш! Він присів зручніше біля вікна, адже йому їхати до кінцевої зупинки. Автобус почав свій шлях, і через 20 хвилин був повністю забитий людьми.

Молодий чоловік сидів, слухав музику і дивився у вікно, як раптом літня жінка поплескала його по плечу і: «Як вам не соромно, я у ваші роки поступалася місцем старшим, а ви …», до неї приєдналася друга «Ох же ця молодь!, сидить тут здоровий, молодий хлопчина, а хвора жінка похилого віку стояти повинна! ».

Буквально через 2-3 хвилини на хлопця накинувся весь автобус.

Молодий чоловік не витримав такого тиску і сказав:

«Добре, я встану, але сяде на це місце лише той, кому не буде соромно за свої слова».

Звичайно, його висловлювання ввело всіх в шок, але лаятися вони не припинили. Хлопчина почав судорожно діставати щось з під сидіння, і ось дістав одно милицю, а потім іншу, хлопець встав з місця, спираючись на них.

Всі завмерли від здивування. Адже ніхто й подумати не міг, ніхто не хотів думати, що таке можливо … а літня жінка, так нервово наступаюча йому на ноги всю дорогу, тепер зрозуміла, чому він не звертав на це жодної уваги.

До кінцевої зупинки автобус їхав мовчки.

Хлопчик їхав стоячи, на милицях, хоча йому було складно, але він стояв – йому давало сили те, що місце біля вікна залишалося порожнім всю решту дорогу.

comments powered by HyperComments

© 2014-2017

Все для саморизвитку. Подивіться на речі з іншого боку. Змініть свій світогляд! І ваше життя зміниться на краще.
Яндекс.Метрика