Live & Learn | Джерело вашого саморизвитку

Вхід

увійти реєстрація

Реєстрація

Притча про впевненість

Жив-був один підприємець, і останнім часом справи у нього зовсім йшли неважливо. І одним похмурим і невеселим днем ​​сидів він на лаві в парке.Куча боргів, кредитори насідають, клієнти незадоволені-хоч вішайся! Сидів він і гадав, що-ж може врятувати його від повного краха.І раптом до нього підійшов якийсь старий.

- Я бачу, що вас щось турбує, - сказав він підприємцю.

Після того як старий вислухав підприємця він йому сказав:

- Думаю, що я реально можу допомогти вашим проблемам.

Він запитав у підприємця його ім'я, виписав йому чек і сунув його в руку здивованому людині, кажучи при цьому:

- Візьміть ці гроші. Зустрінемося тут рівно через рік, і ви зможете віддати мені їх в цей же час.

Підприємець побачив в руці чек на суму півмільйона доларів, підписаний самим Джоном Рокфеллером.

«Я можу покінчити зі своїми проблемами раз і назавжди!» - Подумав він. Але замість цього, підприємець поклав цей чек в свій сейф. Думки про те, що у нього в сейфі лежить чек на таку суму, надавали йому шалену впевненість в собі!

З повернулися оптимізмом він почав укладати вигідні угоди. Йому вдалося зробити кілька великих і дуже вдалих угод. Протягом декількох місяців він віддав всі свої борги і знову почав заробляти великі гроші.

Рівно через рік, він прийшов в парк з тим самим чеком. У призначений час старий знову з'явився в парку. І в той момент, коли підприємець хотів уже повернути чек і поділитися своєю історією чудесного рішення проблем, підбігла медсестра і схопила старого за руку.

- Я так рада, що я змогла зловити його! - Вигукнула медсестра. - Я сподіваюся, він не дуже сильно турбував вас. Він завжди тікає з дому, і розповідає всім, що він Джон Рокфеллер.

Дивуючись, підприємець просто стояв в шоці. Протягом всього року він працював щосили і будував свій бізнес вважаючи, що у нього було півмільйона доларів. Раптово він зрозумів, що це не гроші, які лежали у нього вдома, змінили його фінансове становище. Це була його нова впевненість, яка дала йому сили всі подолати і добитися успіху.

comments powered by HyperComments

© 2014-2017

Все для саморизвитку. Подивіться на речі з іншого боку. Змініть свій світогляд! І ваше життя зміниться на краще.
Яндекс.Метрика