Live & Learn | Джерело вашого саморизвитку

Вхід

увійти реєстрація

Реєстрація

Притча про дивного Мудреця

Мудрець і його учні дуже довго йшли, втомилися, зголодніли і, нарешті, побачили багатий красивий будинок. Постукали. Вийшов господар в дорогому шикарному халаті і запитав:
- Що вам потрібно?
- Чи можна у Вас переночувати? Ми весь день йшли, дуже втомилися ...
Господар багатого будинку розмістив подорожніх на нічліг в холодному, брудному сараї, і пішов в будинок, зачинивши за собою двері. Вранці Мудрець сказав своїм учням:
- Зберіть всі гроші, які маєте, і віддайте їх господареві будинку на знак вдячності за прийом.
На наступний вечір подорожні натрапили на старезну хатину. Господар хатини, бідний старий, радо прийняв їх, накрив стіл, і всі разом ситно повечеряли. Старий дав їм свої найкращі покривала, поклав спати в кращій кімнаті.
Рано вранці Учитель підняв усіх і наказав підпалити цей будинок. Мудрець не пояснив своїх дій, і по дорозі учні запитали його:
- Чому тому, хто прийняв нас, як собак, ти наказав віддати всі наші гроші, а тому, що прихистив нас, як кращих друзів, ми підпалили будинок? Мудрець відповів:
- Кожен все сприймає, виходячи зі своїх знань! Багатому рівно цієї суми не вистачало, щоб провернути крупну аферу і втратити весь свій статок. А у бідного старого під будинком зариті незліченні скарби, а він навіть не знає про це! Коли він буде розгрібати завали, то знайде ці скарби.

comments powered by HyperComments

© 2014-2017

Все для саморизвитку. Подивіться на речі з іншого боку. Змініть свій світогляд! І ваше життя зміниться на краще.
Яндекс.Метрика